Weekend Kapitalizmu 2023

24-26 marca, Palladium Warszawa

FAQ

DODAJ DO KALENDARZA

FACEBOOK EVENT

EARLY BIRD

wstęp
targi NGO & biznes
before+after party
materiały konferencyjne

90zł

EARLY MECENAS

loża networkingowa
gadżety premium
VIP cocktail party
Bitcoin filmfest
uznanie

490zł

Zapraszają:

…i przyjaciele.

Mecenasi wolnego rynku:

Czym jest Weekend Kapitalizmu?

Weekend Kapitalizmu to flagowe wydarzenie polskiego środowiska wolnorynkowego, w formie konferencji z wydarzeniami towarzyszącymi. To forum wolnych ludzi i zwolenników radykalnej wolności osobistej i gospodarczej. 

W piątej już odsłonie Weekendu grono ludzi biznesu, idei, kultury i życia publicznego będzie rozmawiać o bieżących zagrożeniach, szansach i wyzwaniach dla liberalizmu, dobrobytu i pokoju. Weekend to także doskonała przestrzeń networkingowa, czas integracji promotorów, praktyków i sympatyków kapitalizmu.

Dla każdego! Konferencja jest zjazdem sympatyków wolnego rynku: przedsiębiorców, studentów, influencerów, aktywistów, dziennikarzy, akademików i wszystkich, których zdaniem dobrowolność współpracy jest podstawą organizacji społeczeństwa.

Nawet jeśli nie zgadzasz się z tezami leseferystyczngo kapitalizmu, serdecznie zapraszamy do podjęcia dyskusji, wzięcia udziału w konferencji i skonfrontowania idei - wszystkim uczestnikom staramy się dostarczyć najwyższej jakości edukację oraz przestrzeń wymiany myśli.

#wk23 - gdzie i kiedy?

📅 24-26 marca 2023
🗺️ Warszawa

⭐ Teatr Palladium, ul. Złota 9
🍹 Świetlica Wolności, ul. Nowy Świat 6
🎞️ Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki

Program konferencji

Zgodnie z Weekendową tradycją, szczegóły programu, nazwiska gości i atrakcje towarzyszące będą stopniowo ujawniane, aż do rozpoczęcia konferencji.

Pytania, uwagi, współpraca

💙

Zachęcamy do kontaktu!

#WEEKENDKAPITALIZMU to wydarzenie tworzone przez szerokie środowisko wolnorynkowe w Polsce. Jesteśmy otwarci na współpracę z wolontariuszami, organizacjami pozarządowymi, liderami opinii, przedsiębiorcami i każdym, kto podziela przywiązanie do idei wolności.

Adblock ukrył powyższy formularz? Pisz prosto na info@weekendkapitalizmu.pl

Weekend Kapitalizmu 2023